Plotový panel 2d zn - výška 203 cm, drát 5,0 mm

Dostupnost Za 10 - 14 dnů u Vás
Kód: 683
3 823 Kč 3 160 Kč bez DPH
Plotový panel 2d zn - výška 203 cm, drát 5,0 mm

Plotový díl 2D Zn - výška 203 cm, šířka 250 cm, drát 5,0 mm

Plotové dílce se řadí k nejkvalitnějším variantám oplocení. Plotový díl je tvořen systémem svařovaných drátů, který zaručuje pevné, kvalitní a bezpečné oplocení. 2D plochá tabule se zdvojeným horizontálním drátem umocňuje stabilitu plotového panelu. Jedna strana panelu je zakončena přesahujícími dráty (lze namontovat ostny nahoru, pro větší bezpečnost, nebo dolů), ostatní strany jsou zakončeny hladce. Na základě Vaší poptávky lze doplnit doplnit plotové panely 2d brankou nebo bránou ze stejného výpletu. Kvality panelu umožňují široké použití: pro soukromé subjekty (rodinné domy a zahrady), státní instituce (školy, úřady, sportoviště), ale i pro firmy (skladiště, továrny, letiště) a další objekty s vysokými nároky na bezpečnost.

PARAMETRY

Výška: 203 cm
Šířka: 250 cm
Průměr vodorovného drátu: 6,0 mm
Průměr svislého drátu: 5,0 mm
Rozměry oka: 200x50 mm
Povrchová úprava: pozink
Doporučený počet příchytek k instalaci panelu na sloupek: 6 ks

Doporučené příslušenství pro instalaci na sloupky Ø 48 mm

Doporučené příslušentví pro instalaci na sloupky 60x40 mm

Další příslušentví zde.

Montáž plotových dílců

Pro instalaci plotových panelů zvolte sloupky o kulatém nebo hranatém profilu. Dle druhu sloupků zvolte adekvátní držák plotového dílce (pro sloupek 48 mm nebo 60x40 mm) - koncový, průběžný nebo rohový. Plotové panely lze pro větší bezpečnost doplnit o podhrabové desky, zde. Před montáží je nutné přesně rozměřit a dodržovat přesné rozestupy mezi sloupky (šířka plotových panelů je pevně daná). Návod na montáž plotových panelů 3d nabízíme ke stažení.

Další obchodní označení identického produktu plotového panelu 2D Zn: Axis, Double, Pilofor, Nylofor 2D, Nylofor F, EURO EXTREME.

Plotové dílce 2d zn, výška 203 cm, průměr drátu 5,0 mm

plotový panel 2d pozink

plotový panel 2d, plotové panely 2d, panel plotový drátěný pozinkovaný, plotové dílce pozinkované, plotové dílce pozink, plotové díly 203 cm, Axis, Double, Pilofor, Nylofor 2D, Nylofor F, EURO EXTREME.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotové panely 2D
Hmotnost: 26 kg
Výška : 203 cm
Šířka: 250 cm
Průměr drátu : 5,0 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: