Svařovaná síť na gabiony 2,0x1,0 m, oko 100x50 mm

Dostupnost Skladem
Kód: 459
1 186 Kč 980 Kč bez DPH
Svařovaná síť na gabiony 2,0x1,0 m, oko 100x50 mm
Svařovaná síť na gabiony  2,0x1,0 m, oko 100x50 mm
Novinka Tip

Pletivo na gabiony

Svařované sítě na gabiony slouží k sestavení gabionů dle vlastních představ. Drátěnou konstrukci krychlového nebo kvádrvého tvaru sestavíte pomocí sítí na gabiony a spojovacího materiálu. Gabiony jsou moderním prvkem pro stavbu oplocení, opěrných zdí nebo i pro architektonické prvky nejen na zahradu.

PARAMETRY

Rozměr sítě: 2,0x1,0 m
Velikost oka: 100x50 mm
Průměr drátu: 4,0 mm
Povrchová úprava: GALFAN® (Zn+Al 5%)
Životnost: 80 let

Sítě na gabiony

Sítě na gabiony jsou vyrobeny svařením antikorozního drátu o průměru 4 mm se speciální povrchovou úpravou. Povrchová úprava GALFAN® s 5% příměsí hliníku zaručuje velmi kvalitní ochranu povrchu s 2-3 větší odolností oproti běžné úpravě pozinkováním. Stejná technologie se používá např. v odvětví automobilového nebo strojírenského průmyslu, tedy v prostředí velmi náročném kvalitu.

Gabiony svépomocí - jak se staví gabiony

Pro jeden gabion budete potřebovat šest gabionových sítí, které napojíte pomocí gabionových spirál (viz. kategorie příslušenství gabionů). Spirálu zatočíte mezi okraje dvou gabionových sítí. Přesahující část spirály slouží k fixaci a zamezení dalšího pohybu. Konec spirály zahnete pomocí kleští a zabráníte tak nechtěnému rozpojení.

Proti vyboulení gabionu pod tíhou kamene nebo jiné výplně gabionu slouží gabionová táhla (opět v kategorii příslušenství).Táhlem jednoduše spojíte dvě protilehlé strany. Na 1m3 počítejte min. 4 kusy táhel.

V případě, že si nejste jisti ohledně kompletace gabionu nebo máte další dotazy, nevájete nás kdykoliv kontaktovat pomocí online chatu nebo využijte dalších kontaktů zde.

 Svařované síťe na gabiony 200x100 cm, oko 10x5 cm

svařované sítě na gabiony

Svařované sítě na gabiony, pletivo na gabiony, sítě na gabiony, 2,0x1,0 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařované sítě na gabiony
Hmotnost: 3.5 kg
? Velikost oka: 100x50 mm
? Rozměr sítě: 2x1 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: